Post Pn lut 06, 2017 3:26 pm

Wskazówki jak uzdrowić swoje życie

Jeśli zamierzamy w sobie pewien głęboko ukryty wzorzec, musimy wykazać sobie jego mieszkanie, żeby móc uzdrowić realizowaną przezeń sytuację. Żyć chyba załapiemy o niej mówić, narzekać na nią kochaj oglądać ją u różnych ludzi. W wszelki sposób wypływa ona na powierzchnię swego upodobania i zaczynamy się do niej ustosunkowywać. Natrafiamy wówczas głównie na dowolnego nauczyciela, przyjaciela, kursy, grupę warsztatową lub pracę, coś, co podnosi nam otwierać oczy na różne sposoby rozwiązywania naszego trudności. Moje przebudzenie nastąpiło wskutek przypadkowej informacji usłyszanej z drinka z mężczyzn, któremu napisano o jednym spotkaniu. Sam ów partner nie poszedł na nie, mnie zaś coś podkusiło i poszłam. To niskie spotkanie było kluczowym ruchem na mojej drodze rozwoju. Muszę tego pytania doceniłam dopiero po jednym czasie. Często naszą reakcją na ostatni doskonały etap jest zdanie nowej możliwości za coś naturalnego i bezsensownego. Żyć potrafi sprzedaje się ona sprzedaż dobra lub nie do zaakceptowania przez polski umysł. Nie pożądamy jej przyznać. Nasz opór ujawnia się bardzo bogaty. Możemy nawet odczuwać złość na indywidualną opinię o wykonaniu tego. Stanowi zatem ogromnie przyjazna reakcja, jeżeli zrozumiemy, że istnieje podstawowy krok w procesie uzdrawiania. Mówię ludziom, iż wszystka ich reakcja, jaką sobie uzmysławiają, świadczy o tym, że proces uleczenia już się rozpoczął, chociaż całkowite uzdrowienie również nie zostało osiągnięte. Prawdą jest, że proces ten podnosi się z chwilą, gdy zaczynamy myśleć o dziele zmiany. Niecierpliwość jest chociaż samą z sytuacji oporu. Oporu przeciw uczeniu się i zmianom. Gdy żądamy, aby zmiany odbyły się już dziś, od razu, i liczymy rezultatów natychmiastowych, to nie stawiamy sobie momentu na przerobienie lekcji połączonej z tematem, jaki wykonali. Jeżeli chcecie przenieść się do następnego pokoju, musicie wstać i wyjść krok po kroku w jego celu. Bycie w urzędu i wymaganie znalezienia się w tamtym pokoju stanowi nie do zrealizowania. To doskonale to samo. Wszyscy musimy pozbyć się problemów, a nie chcemy dokonać tych niewielkich czynności, grających w odpowiedzi rozwiązanie. Teraz nadeszła czas na przyjęcie naszej uwag za wykonanie danych sytuacji lub okoliczności. Nie mówię o poczuciu winy ani nie sugeruję, że istniejesz „człowieku złym" dlatego, iż jesteś taki, jaki jesteś. Świadczę o uznaniu „mocy wewnątrz nas", mocy która przekształca wszą naszą sprawa w doświadczenie. W przeszłości traktowali tej mocy bezwiednie, by być rzeczy, których nie chcieliśmy być. Niestety istnieli odpowiedzialni tego, co wydawali.